Sposób i koszty dostawy

Wszystkie przedstawione ceny dotyczą wysyłek na terenie Polski. UWAGA! Koszty wysyłek zagranicznych należy ustalić wcześniej, przed złożeniem zamówienia.

  • Przesyłki  krajowe opłacone przelewem lub szybką płatnością online wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD.
  • Przesyłki  zagraniczne opłacone przelewem lub szybką płatnością online wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej.

OPCJE WYSYŁKI

Przesyłki  krajowe opłacone przelewem lub szybką płatnością online wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD.

Do każdej wysyłki pobraniowej doliczamy koszt 8,50 zł

Waga paczki Przelew/wpłata na konto
Płatność za pobraniem, paczki do 20 kg i o wartości do 450 zł *
 do 5 kg 20,00 zł 25,00 zł
 5 - 10 kg 23,00 zł 28,00 zł
 10 -15 kg 26,00 zł 31,00 zł
 15 - 20 kg 29,00 zł 34,00 zł
 20 -31 kg 36,00 zł
 ustalamy indywidualnie

WYSYŁKI ZAMÓWIEŃ NIESTANDARDOWYCH

Koszty, czas i sposób wysyłki przesyłek w standardach nie ujętych powyżej, to znaczy powyżej 31 kg lub gdy jeden rozmiar przekracza 120 cm ustalimy indywidualnie, po telefonicznym skontaktowaniu się z Państwem.

ODBIÓR OSOBISTY

Możliwy jest na terenie Bydgoszczy, po wcześniejszym dokonaniu wpłaty na konto za zakup i ustaleniu telefonicznym lub mailowym sposobu odbioru.

Tel. 504-724-994

E-mail: sklep@dlaowczarkaniemieckiego.pl

DARMOWA WYSYŁKA*

Obejmuje zamówienia powyżej 500 zł. Wyjątki dotyczą opisanych poniżej sytuacji:*

  • Zakupy powyżej 500 zł objęte darmową wysyłką wymagają wpłaty na konto
  • Zamówień objętych darmową wysyłką nie wysyłamy za pobraniem
  • Darmowa wysyłka nie dotyczy produktów wysyłanych na paletach lub jako przesyłki niestandardowe - np. ławek do Agility, bud, kojców, dużych klatek i transporterów, legowisk plastikowych i paczek o długości ponad 120 cm
  • W przypadku zwrotu zamówienia objętego darmową wysyłką, klient zostanie obciążony kosztami wysyłki poniesionymi przez SKLEP.

ZAMÓWIENIA I WYSYŁKI ZAGRANICZNE!

  • Wszystkie zamówienia zagraniczne należy składać mailowo na adres sklep@dlaowczarkaniemieckiego.pl
  • Wysyłki paczek i listów zagranicznych realizujemy za pośrednictwem Poczty Polskiej, po wcześniejszym ustaleniu kosztów wysyłki
  • Nie wysyłamy za pobraniem
  • Ewentualne opłaty celne pokrywa Kupujący

Zasady i czas realizowania dostawy

Każde zamówienie staramy się realizować możliwie najszybciej. Wiemy, że każdy z Kupujących oczekuje na zakupiony towar. Termin dostawy przesyłek wynosi zwykle ok. 2-3 dni roboczych.

Czas wysyłki zaczynamy liczyć od momentu zaksięgowania należności na koncie Sprzedającego (przy opcji wpłaty na konto) lub od momentu przesłania potwierdzenia wpłaty. W przypadku wybory płatności online, czas wysyłki liczony jest z chwilą złożenia zamówienia i dokonania płatności.

Wysyłka odbywa się trzy razy w tygodniu - zwykle w poniedziałki, środy i piątki. Jednak w pilnych przypadkach istnieje możliwość szybszej wysyłki. Wystarczy przesłać swoją prośbę o szybszą wysyłkę mailem na adres sklep@dlaowczarkaniemieckiego.pl

Przy wybraniu przez Kupującego płatności na konto, brak wpłaty w ciągu 7 dni roboczych od daty potwierdzenia zamówienia powoduje jego anulowanie.

Sprzedający ponosi odpowiedzialność za opóźnienia w dostarczaniu przesyłek, bez względu na to, z czyjej wynikły winy. Kupujący powinien przy każdym odbiorze przesyłki, a w szczególności wtedy, gdy przesyłka jest opóźniona, potwierdzić odbiór przesyłki wpisując czytelnie swój podpis, datę i godzinę na formularzu odbioru przesyłki. Ułatwi to Sprzedającemu ubieganie się od dostarczyciela przesyłek zadośćuczynienia za poniesione straty, spowodowane opóźnieniem przesyłki.

UWAGA! W wyjątkowych sytuacjach np. w przypadku okresów zwiększonych zakupów (np. święta), okres urlopowy, w przypadku chwilowego braku towaru w magazynie, czas dostawy może ulec wydłużeniu. W takiej sytuacji, natychmiast kontaktujemy się z Państwem, w celu ustalenia dalszego postępowania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl